Enter your keyword

Oprava těla s MFK

najde a odstraní příčinu bolesti

MFK terapie (Manuální fyzioterapeutické korekce)

Tato technika je systematickým procesem opravy pohybového aparátu. Je ideálním způsobem, jak se zbavit přetrvávající chronické bolesti. Stará se o váš pohybový stereotyp a přetěžované svaly. Hledá příčinu bolesti a odstraňuje ji.

Velkou výhodou metody je, že díky komplexnímu ošetření celého těla umožňuje zlepšovat akutní poúrazové stavy (vyvrknuté klouby, zlomeniny, výhřez ploténky, otevřené úrazy aj.). Výrazně pomáhá urychlit regeneraci celého těla a hojení postiženého místa. 

Během práce je používám program MFK a notebook. Do notebooku jsou zapisovány informace získané při návštěvě a z vyšetření.

Průběh ošetření. Vždy se opakuje pět jednoduchých kroků:

 1. ANAMNÉZA: Rozhovor, při kterém si popovídáme o tom, co vás trápí.  
 2. VYŠETŘENÍ: Svalový test – ověření funkčnosti svalů a svalových skupin. Výsledky zapisuji do MFK.
 3. DIAGNOSTIKA: Posouzení stavu svalové kondice podle obrázku z MFK.
 4. PROVEDENÍ TECHNIKY: Ošetření na základě výstupů z MFK systému. Vždy se jedná o jedinečnou kombinaci zákroků v návaznosti na výsledky svalového testu.
 5. KONTROLA: Zjišťujeme, jaké výsledky ošetření přineslo.

Návštěvník je během celého procesu oblečený tak, jak mu je pohodlné. Svalový test probíhá ve stoje i na lehátku. Typ ošetření je závislý na stavu návštěvníka.

Výsledky metody:

 • uvolnění svalového napětí,
 • zmírnění i úplná ztráta bolesti,
 • odstranění únavy a více energie,
 • kvalitnější a klidnější spánek,
 • konec prášků na bolest,
 • rychlejší regenerace po akutních úrazech.

Po návštěvě můžete zaznamenat dvou až třídenní zhoršení, jelikož vaše tělo potřebuje čas na vstřebání ošetření. Následně přichází úleva a znatelné zlepšení.

Délka návštěvy:

 • MFK (120 MIN) – je délka nutná vždy pro první návštěvu a následně pro všechny, kteří chtějí celostní péči. Zahrnuje MFK terapii, techniky z energetické medicíny a terapii Access Bars. 
 • MFK (90 MIN) – zahrnuje MFK terapii a v případě ze zbude čas doplňujeme energetickými technikami a terapií Access Bars
 • MFK (70 MIN) – udržovačka pro klienti, kteří chodí pravidelně a nemají žádné zásadní obtíže. Obsahuje pouze terapii MFK.

 

Terapeut: Tereza