Enter your keyword

Kdo jsem

Jsem fanoušek lidského těla

Můj záměr.

Zajímám se o všechny možné metody, jak ovlivnit fyzické, duševní i energetické fungování těla. Fascinuje mě pozorování výsledků mé práce a ráda sdílím své nadšení. Značka Na Lehátko je vlastně produktem mých zájmů a zálib. Vznikla v roce 2018 u kafe s Alžbětou Štěpánovou (Spižírna 1902).

Od té doby se neustále vzdělávám, nasávám vědomosti od povolanějších, uvádím je do praxe a posouvám se stále více dopředu. Mým záměrem je vzbudit u vás zájem o vlastní tělo a ukázat vám, že se opravdu můžete cítit lépe a zdraví.

Údržbu fyzického i psychického stavu vnímám jako velmi důležitou, avšak často opomíjenou součást lidského života. Regeneraci těla a mysli jsem zařadila mezi osobní hygienu, a to je filozofie, kterou se snažím předat dále.

Mé služby jsou jedinečné tím, že je vždy připravuji na míru dle aktuálního stavu návštěvníka. Každá návštěva je proto jiná. Pracuji s rozvahou a vybírám si kvalitu místo kvantity.

Mám hromadu “papírů” na všechno možné, ale nejdůležitějším umem jsou intuice a cit v rukách. Schopnost poslouchat a vnímat. Cítit. Být bdělá v tom, co se odehrává. Připravovat se. Nesklouznout ke stereotypu. Rozvíjet se, jít vpřed. Nezůstat na místě.

Fotogalerie